Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 08.09.2009, 13:28
Oglądam mecz Czerwonych z Serbami, i musze stwierdzic że jesli Ruscy beda grac do konca Turnieju tak jak w 1 secie. To bedzie ich bardzo ciezko ograc. Graja zupelnie inna siatkowke od tej ktorą pamietam w ich wykonaniu, opierali sie wylacznie na sile, nie ogladalem ich wczesniejszych meczy wiec nie wiem czy tylko z Serbami graja tak wybitnie, ale widac reke wloskiego szkoleniowca, ladna i mila dla oka techniczna siatkowka.

ps. wie ktos czemu Poltavsky nie gra od poczatku ?
Ostatnio edytowane przez lodecki : 08.09.2009 o godz. 14:14.
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując