tofik napisał(a):

Edek ma tych wszystkich Brzęczków od dawna w notesie. Przynajmniej mam taką nadzieję 
A coś więcej o tym graczu ? Jaka pozycja, zalety, wady ?
|
jak grałem przeciw Niemu to grał na prawej pomocy...bo ja grałem na lewej u siebie, a lewy obrońca z mojej drużyny dostał czerwień więc kryłem jego stronę. ładnie mnie woził wtedy...ale z lewym obrońcą się dublowali to klepali mnie ładnie. Strzelił gola z wolnego chyba. Ale nie pamiętam dokladnie. Szybki, dobry technicznie, dość agresywnie grał. I tyle pamiętam. przegraliśmy 0:3

ale w rewanżu wygraliśmy 6:2
