Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3910
Stary 08.09.2009, 09:33
Edek ma tych wszystkich Brzęczków od dawna w notesie. Przynajmniej mam taką nadzieję
A coś więcej o tym graczu ? Jaka pozycja, zalety, wady ?
..
Odpowiedz cytując