Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2939
Stary 08.09.2009, 05:53
Myśle ,że zimą mozemy pożegnać Jirsaka ,skoro Garguła wraca do gry. Jirsak jak Niedzielan okazali sie slabymi transferami i nie sadze by Tomas potrafil cos wniesc do gry (juz nawet ostatnio Cantoro wiecej grywał)
Odpowiedz cytując