Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2606
Stary 07.09.2009, 22:50
cfa napisał(a):Wyświetl post
http://mundial.wp.pl/kat,1019539,tit...iadomosc.html?

I wszystko jasne E. Smolarek > L. Obraniak.


Łoooo, dobre!


Z miejsca by wyjebał Obraniaka (co za przypadek, że gra na tej samej pozycji, co jego syn! ), a potem mówi, że doradzałby jak najlepiej po uczciwej selekcji. Taaa



A typek z Warszawy żeby się przypadkiem nie popłakał.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując