Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2605
Stary 07.09.2009, 20:36
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Były piłkarz Wisły Kraków, czyli młody i utalentowany, 17-letni Michał Jonczyk
Jak na razie możemy tylko żałować pozbycia się tego zawodnika.
przecież było mówione to nie Wisła tylko on nie chciał... to raz

zobacz ile grał w ME, w Nowym Sączu już więcej meczy zagrał, dlatego z drugiej strony nie można mu się dziwić, że odszedł
Odpowiedz cytując