WHITE*STAR napisał(a):

Były piłkarz Wisły Kraków, czyli młody i utalentowany, 17-letni Michał Jonczyk
Jak na razie możemy tylko żałować pozbycia się tego zawodnika.
|
przecież było mówione to nie Wisła tylko on nie chciał... to raz
zobacz ile grał w ME, w Nowym Sączu już więcej meczy zagrał, dlatego z drugiej strony nie można mu się dziwić, że odszedł