Wyświetl pojedynczy post
Bankowiec
Banita
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1588
Stary 07.09.2009, 17:50
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Wisła jest na plusie od ładnych paru lat. Dyscyplina budżetowa
Bez okazania konkretnych danych i sum to tylko Twoja bezwartościowa spekulacja i fantazja. Szczególnie w odniesieniu do teraźniejszości i kontekście słów Wilczka o dziurze budżetowej.

Przestań uprawiać demagogię. Zwłaszcza, że ostatnio ta rzekoma dyscyplina budżetowa made in Wisła zawiodła do Lewadii. Pusta propaganda sukcesu nikomu nie pomoże.

Jak zachowywać zdrową dyscyplinę budżetową w sporcie ostatnio pokazują raczej kluby Cypryjskie, a nie my, czy Lech.
Odpowiedz cytując