Oldpara napisał(a):

Wisła jest na plusie od ładnych paru lat. Dyscyplina budżetowa
|
Bez okazania konkretnych danych i sum to tylko Twoja bezwartościowa spekulacja i fantazja. Szczególnie w odniesieniu do teraźniejszości i kontekście słów Wilczka o dziurze budżetowej.
Przestań uprawiać demagogię. Zwłaszcza, że ostatnio ta rzekoma dyscyplina budżetowa made in Wisła zawiodła do Lewadii. Pusta propaganda sukcesu nikomu nie pomoże.
Jak zachowywać zdrową dyscyplinę budżetową w sporcie ostatnio pokazują raczej kluby Cypryjskie, a nie my, czy Lech.