Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Mr. X
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Białystok
Offline
#
1531
07.09.2009, 16:54
Po raz kolejny wystawiony jest szalik KS Olkusz, niestety poprzedni licytujący nie wywiązał się z licytacji i zrezygnował z zapłaty.
http://allegro.pl/show_item.php?item=736060109
Całość zysku zostanie przeznaczona na
POMOC DLA CHŁOPAKÓW
.
Mr. X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mr. X
Znajdź inne posty napisane przez Mr. X