Wyświetl pojedynczy post
Mr. X
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1531
Stary 07.09.2009, 16:54
Po raz kolejny wystawiony jest szalik KS Olkusz, niestety poprzedni licytujący nie wywiązał się z licytacji i zrezygnował z zapłaty.

http://allegro.pl/show_item.php?item=736060109

Całość zysku zostanie przeznaczona na POMOC DLA CHŁOPAKÓW.

Odpowiedz cytując