Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10981
Stary 07.09.2009, 16:44
Numark napisał(a):Wyświetl post
siemanko byczki, co w przypadku gdy zgubilem ksiazeczke wojskowa? jakis duplikat czy co?

siemanko wariacie.Zgłoś to do WKU, który Ci ją wydał. Tam Ci powiedzą co musisz wypełnić i dostaniesz nową książeczkę.

pozdro ziomus
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując