Wyświetl pojedynczy post
shad
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10957
Stary 06.09.2009, 18:57
Chciałbym pooglądać sobie filmy w komórce, mam już dobry odtwarzacz na symbiana - divxplayer. Jednak po pierwsze nie potrzebuję mieć na karcie pamieci 700MBajtowego filmu, chciałbym go zmniejszyć tj.rozdzielczość, ewentualnie zubożyć dźwięk, czym to najlepiej zrobić? No i jakim program wstawić do takiego pliku na stałe napisy do filmu? Jest jakiś konkretny, prosty program?

A może ktoś po prostu zna inne rozwiązanie?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując