|
Chciałbym pooglądać sobie filmy w komórce, mam już dobry odtwarzacz na symbiana - divxplayer. Jednak po pierwsze nie potrzebuję mieć na karcie pamieci 700MBajtowego filmu, chciałbym go zmniejszyć tj.rozdzielczość, ewentualnie zubożyć dźwięk, czym to najlepiej zrobić? No i jakim program wstawić do takiego pliku na stałe napisy do filmu? Jest jakiś konkretny, prosty program?
A może ktoś po prostu zna inne rozwiązanie?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
|