Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 06.09.2009, 18:48
JackDaniels napisał(a):Wyświetl post
Juz wiem co bedzie w edycji Wislackiej! na pierwszej okladce bedzie "Mały", "Głowa" i" Boguś". Co do "wnętrzności" to niestety nie wiem ale wiem ze wole kupic ta Wislacka niz normalna z Lewandowskim.
A można wiedziec skąd to wiesz