JackDaniels napisał(a):

|
Juz wiem co bedzie w edycji Wislackiej! na pierwszej okladce bedzie "Mały", "Głowa" i" Boguś". Co do "wnętrzności" to niestety nie wiem ale wiem ze wole kupic ta Wislacka niz normalna z Lewandowskim.
|
A można wiedziec skąd to wiesz

