Temat
:
Wspólpraca Wisły z EA Sports
Wyświetl pojedynczy post
JackDaniels
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Z Polski
Offline
#
33
06.09.2009, 18:42
Juz wiem co bedzie w edycji Wislackiej! na pierwszej okladce bedzie "Mały", "Głowa" i" Boguś". Co do "wnętrzności" to niestety nie wiem ale wiem ze wole kupic ta Wislacka niz normalna z Lewandowskim.
JackDaniels
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JackDaniels
Znajdź inne posty napisane przez JackDaniels