tofik napisał(a):

|
Szczególnie ci będący w kadrze narodowej nie odważą się grać po 2 bundesligach czy coca colach.
|
Eeee... Czy mnie się wydaje, czy od jakiegoś czasu nawet brak klubu nie jest w stanie przerwać reprezentacyjnej kariery? Nie mówiąc już o graniu w trzeciej lidze angielskiej...