Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10956
Stary 06.09.2009, 18:07
Wchodzę na mój komputer, chce włączyć partycje D i wyskakuje mi że dysk w stacji dysków d jest niesformatowany, Chcesz go sformatować teraz?
Stało się to nagle a mam tam dużo ważnych rzeczy Wie ktoś co się mogło stać
Odpowiedz cytując