Maciuś napisał(a):

|
Mamy mnostwo szczescia ze trafilismy na slabe zespoly, tak naprawde sprawdzian naszej kadry bedzie wtedy gdy trafimy na kogos z trojki Rosja, Serbia lub Bulgaria.
|
Z tych 3 najciezsi wydaja mi sie Serbowie ...
Do tej pory zespoly nie dyktowaly nam ciezkich warunkow -no moze Francuzi i Germancy po jednym secie ,Turki praktycznie w zadnym elemencie nic nam nie zrobili.
Pamietajmy ze to Turniej i trzeba utrzymac forme przez 2 tyg ,ale godze sie ze prawdziwa sile i na ile stac tą Reprezentacje pokaze mecz z przeciwnikeim ktory cos gra...(do tej pory umówmy sie rywale cienko grali)