Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.09.2009, 17:44
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Mamy mnostwo szczescia ze trafilismy na slabe zespoly, tak naprawde sprawdzian naszej kadry bedzie wtedy gdy trafimy na kogos z trojki Rosja, Serbia lub Bulgaria.


Z tych 3 najciezsi wydaja mi sie Serbowie ...

Do tej pory zespoly nie dyktowaly nam ciezkich warunkow -no moze Francuzi i Germancy po jednym secie ,Turki praktycznie w zadnym elemencie nic nam nie zrobili.


Pamietajmy ze to Turniej i trzeba utrzymac forme przez 2 tyg ,ale godze sie ze prawdziwa sile i na ile stac tą Reprezentacje pokaze mecz z przeciwnikeim ktory cos gra...(do tej pory umówmy sie rywale cienko grali)
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując