Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2521
Stary 06.09.2009, 17:29
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego? Bo jest obcokrajowcem?
Dlatego, ze wiekszosc kibiców kadry to 'andrzeje', którzy maja 'kompleks polaczka' polegajacy na tym, ze wszystko co zagraniczne jest dwa razy lepsze od polskiego.
Odpowiedz cytując