flamengista napisał(a):

|
Poziom świata się wyrównał, ale my się cofamy
|
Cóż, święta prawda...
Przynajmniej jest światełko w tunelu, bo nam infrastruktura (stadiony, boiska) rośnie jak na drożdżach jak Polska długa i szeroka. Pozostaje mieć nadzieje, że za parę lat będzie lepiej.
A na razie cieszmy się jak nasze perełki (Błaszczykowski, Obraniak) mają dobry dzień, ale nie bujajmy w obłokach, że taką Irlandię powinniśmy ogrywać w cuglach. Sranie na głowę Bnhakera uważam za niesmaczne - nawet Trappatoni, Robson czy Mhourinho (czy jak to się pisze) nic by tu nie pomogli...