Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2515
Stary 06.09.2009, 16:25
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Poziom świata się wyrównał, ale my się cofamy
Cóż, święta prawda...

Przynajmniej jest światełko w tunelu, bo nam infrastruktura (stadiony, boiska) rośnie jak na drożdżach jak Polska długa i szeroka. Pozostaje mieć nadzieje, że za parę lat będzie lepiej.

A na razie cieszmy się jak nasze perełki (Błaszczykowski, Obraniak) mają dobry dzień, ale nie bujajmy w obłokach, że taką Irlandię powinniśmy ogrywać w cuglach. Sranie na głowę Bnhakera uważam za niesmaczne - nawet Trappatoni, Robson czy Mhourinho (czy jak to się pisze) nic by tu nie pomogli...
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując