Wyświetl pojedynczy post
matusz
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2504
Stary 06.09.2009, 15:41
nesta napisał(a):Wyświetl post
...
Ja przecieralem oczy ze zdumienia, ze trener z takim doswiadczeniem, widzac, ze Irlandczycy graja prosta dluga pile na jednego napastnika (swoja droga zobaczcie jak facet utrzymuje sie przy pilce, Brozkowi by pewnie 10x juz zabrali w takich sytuacjach) caly czas gra nie wiedziec czemu, jednym napastnikiem, i 5 pomocnikami w tym 2 defensywnymi !!! To sa jakies jaja...
Wiesz.. ja Cię nie chcę martwić, ale podejrzewam, że jak do gry wejdzie Garguła, to Skorżą tak będzie Wisłę ustawiał.
Odpowiedz cytując