
? otóż kolego WILU TS ja nie wypowiadałem się na temat przeznaczenia tego pomieszczenia a jedynie jego wyglądu. "Szklany walec" jak to nazwałeś jest twoim zdaniem gorszy od betonowego kloca umieszczonego, ni stąd ni zowąd na piętrze piętrowej trybunie. Gratuluje "mistrzowskiego" poczucia smaku i estetyki.
Nie mam powodu dowalać jakiemukolwiek stadionowi.Ich wygląd to nie moja sprawa. Porównując jednak Okrąglaka ze studiem TV na Legii to pod względem wyglądu nasz jest lepszy.