Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2488
Stary 06.09.2009, 13:18
a Wy nadal nie rozumiecie mysli szkoleniowej Leo!!
Niby czemu Gancarczyk ma grac na lewej obronie, bo przyszedł do Lecha i gra w 1 jedenastce! :O
Tam jest miejsce dla rezerwowego lewego pomocnika Jacka! Niech sobie Gancarczyk lawe pogrzeje w Lechu to gwarantuje ze od razu wskoczy do skladu kadry. To smao Piotrek Brozek, bo co bo w Wisle gra? Niech idzie np do niemieckiej ligi i sobie na lawie posiedzi to wtedy rozumiem niech gra w kadrze. Brozek czemu gral wczoraj w ataku? Bo ma slabsza forme to niech gra, jak byl w szczytowej formie to nie dostawał powolan- i to sie rozumie. A po co Głowacki na obronie jak mamy rezerwowego srodkowego pomocnika z Auxerre? Obraniak niech schodzi a niech wejdzie Ebi bo Obraniak ostatnio grzeje lawe w Lille a Ebi nie ma klubu wiec to on powinien grac. A koksozka po co do kadry, on mial talent jak grzał lawe w Wisle, teraz we Włoszech jak siedzi na lawce i jest rok starszy to przeciez jest juz za słaby. Łobo i Trałka bardzo dobrze ze byli na rezerwie, po co Iwanski i Peszko do kadry, pierwszy jest za niski a drugi za młody! Tak smao Grosicki- małolat!!
A co ze Załuska wczoraj był w 18 meczowej to nie wiecie czemu? Bo przyszedł do Celticu i grzeje lawe wiec niech sobie pogra w kadrze na treningach, po co niby Kuszczaka brac. Wilk dobrze ze był powolany do kadry bo ma lepsza prezencje niz Peszko! I w ogole jeszcze powinni powołac Cabaja bo znowu zaczal ladne cabaje wpuszczac
Odpowiedz cytując