Temat
:
[siatkówka] ME Turcja
Wyświetl pojedynczy post
emdzej
Member
Od: 07.2006
Offline
#
11
06.09.2009, 12:34
Zawsze w półfinale możemy trafić na kogoś z naszej tabeli: Francja, Hiszpania, Grecja. Dużo szczęścia w losowaniu. Mogło być tak jak 2 lata temu ...
emdzej
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emdzej
Znajdź inne posty napisane przez emdzej