Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2481
Stary 06.09.2009, 12:15
Dla mnie to pierwszy mecz, w ktorym tak wyraznie widac bledy Beenhakkera, i ktore co gorsza mialy realny wplyw na wynik:

1) Jak mozna grajac mecz u siebie, z teoretycznie slabszym, nastawionym na obrone przeciwnikiem, z ktorym na dodatek trzeba wygrac, wystawic sklad z 1 napastnikiem ? A czego tu bylo bronic ?

2) Dlaczego zdjal w przerwie jednego z niewielu zawodnikow stwarzajacych zagrozenie pod bramka rywala - Obraniaka ? Znow daly o sobie znac jego sympatie - jesli juz musial kogos zmienic to dlaczego zostawil nic nie grajacych Rogera, Blaszczykowskiego i Krzynowska + wprowadzil swojego pupila Smolarka.
Oczywiscie nie nalezalo ich zmieniac, tylko sciagnac bezproduktywnych, defensywnych Lewandowskiego i Murawskiego i za nich dac Smolarka (bo nie bylo czego juz bronic) i atakowac.

3) Co to za powolania Tralki czy Polczaka ? Jestem pewien, ze taki Glowacki nie dalby pograc temu napadziorowi z Irlandi, a Dudka z Zewlakowem sa slabiutcy.

4) Dlaczego zawsze jak Polacy rozgrywali to na samym srodku stal toporny, drewniany Lewandowski, zamiast np. Roger, ktory bylby idealny na ta pozycje ? Co za idiota wymyslil Rogera na skrzydle ?

Umowmy sie, ze Blaszczykowski, Roger, Obraniak, Brozek to sa gracze z potencjalem, nie wybitni, ale na pewno stac ich na wygrywanie takich spotkan i jednak wina trenera jest, ze nie potrafi calkiem ciekawego skladu dobrze ustawic.

Ja przecieralem oczy ze zdumienia, ze trener z takim doswiadczeniem, widzac, ze Irlandczycy graja prosta dluga pile na jednego napastnika (swoja droga zobaczcie jak facet utrzymuje sie przy pilce, Brozkowi by pewnie 10x juz zabrali w takich sytuacjach) caly czas gra nie wiedziec czemu, jednym napastnikiem, i 5 pomocnikami w tym 2 defensywnymi !!! To sa jakies jaja...
Odpowiedz cytując