Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2592
Stary 06.09.2009, 12:00
Ja go polubiłem po meczu z USA w Korei. Jak dla mnie był dobrym bramkarzem, z jajami. Może później mu nieco odbiło, ale bramkarz zawsze powinien być choć odrobinę walnięty.
Odpowiedz cytując