|
Reprezentacja wróciła na swój poziom wreszcie. Ogrywamy spokojnie średnie zespoły. Przed mistrzostwami miałem obawy jak sobie poradzimy na tym turnieju. Jak utrzymają koncentrację to o 4 jestem spokojny. Moim zdaniem najgroźniejszym przeciwnikiem w półfinale może być Serbia, z Rosją i Bułgarią grać potrafimy.
Ale jeszcze 3 mecze do półfinału...
|