Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2473
Stary 06.09.2009, 11:13
Niedawno w temacie "mam pytanie" było pytanie o gazetę na okładce której znajduje się "najlepszy polski piłkarz Kuba Błaszczykowski" ,patrząc na wczorajszy mecz,zastanawiałem się w czym on jest najlepszy?
Ogólnie słaby mecz,na plus jak dla mnie zagrali Brożek i mimo wszystko Roger,dobre wejście Smolarka,i pomyśleć że w kadrze gra dobrze a nie ma klubu..
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując