Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2468
Stary 06.09.2009, 10:27
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie wrócilem z meczu. Ogolne wrażenia;D Doping słaby, gra dno, Leo do Feyernordu. Trzeba zaczac budować druzyne na euro 2012 bo z RPA i tak juz nic nie bedzie... Taki Krzynowek jest juz po prostu wypalony niestety... A i jeszcze apropos hymnów, bylo mi naprawdę wstyd kiedy ludzie gwizdali na hymn Irlandczyków, a oni podczas naszego klaskali. Trochę kultury by się jednak przydało...
Zrobiliśmy to samo co oni w Belfaście. A po za tym to z początku były gwizdy a później już brawa przynajmniej na tym sektorze co ja byłem.
Odpowiedz cytując