|
w 2 Rundzie, gramy z 3 najlepszymi druzynami z grupy C- kogos z dwojki Słowacja/Słowenia ogramy bez problemów. Hiszpanow pokonalismy niedawno podczas memowiału H.Wagnera. mysle, ze z Grekami tez bedziemy wystepowac w Roli Faworyta.
mysle ze w polfinale znajdziemy sie dosyc swobodnie.
W Polfinale zobaczymy czy jestesmy mocni, czy bardzo mocni i stac naas na rywalizacje z teoretycznie najlepszymi druzynami jak Rosja czy Bułgaria.
|