Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 06.09.2009, 09:20
w 2 Rundzie, gramy z 3 najlepszymi druzynami z grupy C- kogos z dwojki Słowacja/Słowenia ogramy bez problemów. Hiszpanow pokonalismy niedawno podczas memowiału H.Wagnera. mysle, ze z Grekami tez bedziemy wystepowac w Roli Faworyta.

mysle ze w polfinale znajdziemy sie dosyc swobodnie.
W Polfinale zobaczymy czy jestesmy mocni, czy bardzo mocni i stac naas na rywalizacje z teoretycznie najlepszymi druzynami jak Rosja czy Bułgaria.
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując