yoda79 napisał(a):

|
upada mit Małeckiego jako "prawdziwego Wiślaka"
|
Bo fajnie sie mowi, ze jest sie Wislakiem i buduje PR laniem wody; gdy wjezdza kasa na stol, to wtedy sie jest juz glownie biznesmenem, a Wislakiem na drugim planie. Ja to rozumiem, tylko Patryk tego nie rozumie obnoszac sie swoja wislackoscia wlasnie; podobnie irytuje mnie u niego boiskowe chamstwo, ktore stara sie tlumaczyc wtrudnym dziecinstwem. Zenujace.