|
Tak przy okazji. Slowenia grała z Anglia na Wembley.I gdyby nie sedzia to nie byloby zbyt rozowo dla Anglikow. Pierwszy gol po wydumanym karnym na Rooneyu, a potem bramkarz Anglikow zlapal pilke poza polem karnym w sytuacji jeden na jeden i powinna byc czerwonka. Juz widze jak wygramy w Mariborze haha
|