apropo mistrzostw, to przypomniała mi się pewna anegdota. Polska jadąc na ME do Austrii miała w planie tylko 3 spotkania podczas turnieju- mecz otwarcia- z Austrią, mecz o wszystko- z Niemcami i mecz o honor- z Chorwacją.
andalemono muszę Cię zmartwić. Było Leoooo
