Dziadostwo i tyle. Juz wiem dlaczego nie będę kibicem Repry.
Co robil Krzynowke na boisku to chyba nikt nie wie.Lewandowski bez formy(ten z Lecha!!!), Brozek wyczucie ma dalej w polu karnym, ale co do skutecznosci to meeeega duze zastrzezenia.Popracuj raczej nad tym Paweł ;-)
Ogolnie jakis chaos na tym boisku, proba gry na tzw.brasilane(a Roger tylko jeden!), niepotrzebne kiwki i dryblingi(B;aszczu!) i na koniec koszmarna obrona...Rozumiem ze bez Wasilewskiego to juz nikt nie umie bronic

?Reasumując: grali jak zawsze i wynik jak zawsze

Taka to juz jest druzyna ;-)
PS. Na MS to pojada chyba szybciej hokeisci niz pilkarze

PP