For_FuN_ napisał(a):

Modlic o baraze w kontekscie tego, ze jedna druzyna z 2 miejsca w swojej grupie z najmniejsza iloscia punktow, wogole nie bedzie brala w nich udzialu.
Irlandczycy nie powinni sie liczyc, bo maja o jedno spotkanie wiecej od nas, a takze graja ze Slowacja i Czechami. Slowenia gra z San Marino, ale w srode jesli wygramy na wyjezdzie, wyprzedzimy ich w grupie(rowna ilosc pkt, ale korzystniejszy bilans spotkan). Czesi tez San Marino(czyli wyprzedzaja nas w grupie), ale jednoczesnie bezposrednie spotkanie. Naprawde jest duzo mozliwosci. Grupa jest masakrycznie slaba.
Mimo kompromitacji naszych pilkarzy na kolejnych turniejach...nigdy sie nie wstydzilem, ze jestem Polakiem.
|
Irlandia przeciez wygrała z nami 3-2 w 1 meczu, masz racje grupę mamy mega frajerską i tak samo w niej gramy. A szanse na 2 miejsce dalej mamy zakładając nasza dobrą grę, tylko szkoda ze tak nie gramy