Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2443
Stary 05.09.2009, 22:22
I wszyscy razem 'Leoooooooooooooooooo"



az mi żal tych co to krzyczeli

A pilkarzyki ,no coz Ligowo to jestemy juz dawno posmiewskiem ,wiec czemu reprezentacyjnie ma byc niby dobrze?ze niby to "lepsi" z zagranicy ktorzy dzis grali wyjezdzają z kraju by spedzać mecze na trybunach

Z taką formą ,pilkarzami,pomysłem na gre to my mozemy jechac na Puchar Młynów Dolnych ,a nie na Mistrzostwa do RPA.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 05.09.2009 o godz. 22:28.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując