I wszyscy razem 'Leoooooooooooooooooo"
az mi żal tych co to krzyczeli
A pilkarzyki ,no coz Ligowo to jestemy juz dawno posmiewskiem ,wiec czemu reprezentacyjnie ma byc niby dobrze

?ze niby to "lepsi" z zagranicy ktorzy dzis grali wyjezdzają z kraju by spedzać mecze na trybunach
Z taką formą ,pilkarzami,pomysłem na gre to my mozemy jechac na Puchar Młynów Dolnych ,a nie na Mistrzostwa do RPA.