For_FuN_ napisał(a):

Hmm, tak patrze i teoretycznie szanse sa...tyle tylko, ze trzeba wygrac 3 mecze. Potem sie modlic o baraze .
|
Jedno małe pytanie...
Ale po co my mamy awansować do tego mundialu? Żeby kopacze wraz z Grzegorzem 'jestem w ciąży' Kręciną zafundowali sobie wczasy w RPA? I po to żebyś Ty, ja i jakieś 35 mln Polaków wstydziło się że jest Polakiem?