Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2438
Stary 05.09.2009, 21:54
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Hmm, tak patrze i teoretycznie szanse sa...tyle tylko, ze trzeba wygrac 3 mecze. Potem sie modlic o baraze .
Jedno małe pytanie...

Ale po co my mamy awansować do tego mundialu? Żeby kopacze wraz z Grzegorzem 'jestem w ciąży' Kręciną zafundowali sobie wczasy w RPA? I po to żebyś Ty, ja i jakieś 35 mln Polaków wstydziło się że jest Polakiem?
the end
Odpowiedz cytując