|
Nasza reprezentacje powinno sie zlikwidowac, zeby z nas posmiewiska w swiecie nie robili.
To byl ostatni mecz ktory ogladalem, jak sie kmomus nie chce grac badz nie umie niech sie nie pcha do grania i z siebie posmiewiska nie robi.
Dzisiaj to nie byl mecz tylko zal.pl.
Na poczatku sie dziwilem ze Sobolewski zrezygnowal z kady ale teraz juz wiem ze mial racje zeby swoim nazwiskiem nie firmaowc tej blazenady bo pilka nozna tego nazwac nie mozna.
I bardzo dobrze ze nie wygrali bo i po co kto by tam do Afryki? same patalachy ktorych menago pod stolikiem zalatwil smarujac selekcjonerowi.
Znowu w mediach narobili by nadzieji potem to samo i znowu rozczarowany a tak przynajmniej bedzie mozna pokibicowac jakiej dobrej ekipie i ogladnac footbol a nir kabaret i to zalosny.
 ,
|