Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2432
Stary 05.09.2009, 21:45
Nie rozumiem Beenhakkera.Kto w dzisiejszych czasach w meczu o wszystko u siebie gra jednym napastnikiem?!To moim zdaniem największy problem tej reprezentacji!Widać że po zmianie systemu gra układała się lepiej ale mogło to być spowodowane głównie taktyka Irlandczyków którzy wyłącznie się bronili.Holender gdy obejmował naszą reprezentację miał za zadanie awansować do ME.Awansował lecz poległ w samych mistrzostwach.Skoro poległ należało go zwolnić bo nic juz nie wnosił do tego zespołu.Tymczasem wszyscy mu bezgranicznie ufali!My w tej chwili nie mamy zespołu!Nie liczę na jakieś cuda matematyczne że jakimś sposobem uda się awansować skupmy się już przynajmniej na tych barażach.Nadzieja wciąż się tli ale może zgasnąć całkowicie po meczu ze Słowenią.Oby nie!
Odpowiedz cytując