Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2427
Stary 05.09.2009, 21:42
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
z taką grą, to oni niech to lepiej przegrają. Z czym do ludzi, będzie kolejna kompromitacja na turnieju. Boruc nie zawsze pomoże
Nie napinkowo ale akurat Boruc to ostatni nie pomaga....vide Słowacja czy dzisiejsza interwencja, gdy piłkę musiał asekurować Dudka..
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując