ToTylkoJa napisał(a):

|
z taką grą, to oni niech to lepiej przegrają. Z czym do ludzi, będzie kolejna kompromitacja na turnieju. Boruc nie zawsze pomoże
|
Nie napinkowo ale akurat Boruc to ostatni nie pomaga....vide Słowacja czy dzisiejsza interwencja, gdy piłkę musiał asekurować Dudka..