|
Po raz kolejny Polska pokazała wielkie nic!I nie chodzi tylko o stratę jakiś pieniędzy ale drużyna która gra o awans na MŚ powinna pokazać coś więcej w meczu z przeciętną Irlandią Płn.I tak jak stwierdził kolega jaro - czemu nie spróbujemy zagrać młodszymi zawodnikami?
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|