Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2418
Stary 05.09.2009, 21:32
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jako naród popełniliśmy jeden zasadniczny błąd. Ogłośiliśmy sportem narodowym dyscyplinę, w którą nie potraifmy grać i nic nie znaczymy nawet w Europie.
I po co nam to było ?
Ja tam na luzie podchodze do tego wszystkiego. Jest jak jest.
A no po to że w większości krajów jest to sport narodowy. Owszem, może i w siatkówkę jesteśmy jakąś tam potęgą ale powiedz mi czy przeciętny mieszkaniec Ziemi będzie wiedział kto to jest Giba? Albo Wlazły?
Odpowiedz cytując