tofik napisał(a):

Jako naród popełniliśmy jeden zasadniczny błąd. Ogłośiliśmy sportem narodowym dyscyplinę, w którą nie potraifmy grać i nic nie znaczymy nawet w Europie.
I po co nam to było ? 
Ja tam na luzie podchodze do tego wszystkiego. Jest jak jest.
|
A no po to że w większości krajów jest to sport narodowy. Owszem, może i w siatkówkę jesteśmy jakąś tam potęgą ale powiedz mi czy przeciętny mieszkaniec Ziemi będzie wiedział kto to jest Giba? Albo Wlazły?