jaro1985r napisał(a):

Weekend zapowiada mi się tak :
I KUPON
Polska -Francja 1 1,50
Holandia-Finlandia 2 1,60
Polska wygra swoja grupę 2,20 !
2z3 za 300zł do wygrania 330zł ( było 928zł )
II KUPON
Polska-Niemcy 1 1,35
Polska Irlandia płn 1 1,55
za coś koło 380zł do wygrania 808 bodajże
III KUPON
Polska-Irlandia Płn 1 1,65 (jeszcze taka stawka była w poniedziałek)
Izrael-łotwa 1 1,70
Argentyna-Brazylia 1 2,20
2z3 za coś koło 229zł do wygrania coś koło 777 zł !
IV KUPON
Polska-Turca 1 1,18
Węgry-Szwecja X2 1,30
za 100zł do wyrania 153zł
POWODZENIA
|
526 zł do tyłu...Leon do wyje..nia wraz z jego pseudogwiazdorami bez ambicji ! Stary chłop ma swoje przyzwyczajenia i grają krzynówek bo pińć lat temu strzelil bramke portugalii, roger(nigdy nie bedziesz polakiem) bo strzelil bramke na euro 2008, golanski bo tez kiedys zagral dobrze z portugalia! Dlaczego nie ma w pierwszym skladzie Peszki, Lewandowskiego z Brożkiem w ataku, Głowackiego na obronie itp? No qrwa za zasługi to sie ordery dostaje a nie gra w reprezentacji