Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2414
Stary 05.09.2009, 21:29
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
DZIĘKUJEMY ci leło!!!!!!!!!!!!!!! CAŁY STADION!!! leoooooooo LEOOOOOOOOO!!!
jESTEŚMY Z TOBĄ :d

PS. CZY ICH POPIER***O

Było "LEEEEŁŁŁŁŁOOOO" ?

Sory nie mam sil ogladac tej reprezentacji, stad moje pytanie
Odpowiedz cytując