wonski_eNHa napisał(a):

DZIĘKUJEMY ci leło!!!!!!!!!!!!!!! CAŁY STADION!!! leoooooooo LEOOOOOOOOO!!!
jESTEŚMY Z TOBĄ :d
PS. CZY ICH POPIER***O
|
Spiewaja sobie, bo dzwieczne i nie wymaga wyjatkowego intelektu, zeby sie nauczyc slow. Innego wyjasnienia na ten fenomen nie widze. Obysmy widzieli wylatujacego Holendra...
Wiadomo, ze druzyna drwali, taktycznie ulozona tylko i wylacznie na kopanie pilki do przodu. Wiec na kigo nie gramy z 2 napastnikami? Dopiero po wejsciu Lewandowskiego i Smolarka gra z przodu zaczyna sie kleic, bo ma kto ja tworzyc?