Wyświetl pojedynczy post
JacaTS
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2412
Stary 05.09.2009, 21:28
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
DZIĘKUJEMY ci leło!!!!!!!!!!!!!!! CAŁY STADION!!! leoooooooo LEOOOOOOOOO!!!
jESTEŚMY Z TOBĄ :d

PS. CZY ICH POPIER***O
Spiewaja sobie, bo dzwieczne i nie wymaga wyjatkowego intelektu, zeby sie nauczyc slow. Innego wyjasnienia na ten fenomen nie widze. Obysmy widzieli wylatujacego Holendra...

Wiadomo, ze druzyna drwali, taktycznie ulozona tylko i wylacznie na kopanie pilki do przodu. Wiec na kigo nie gramy z 2 napastnikami? Dopiero po wejsciu Lewandowskiego i Smolarka gra z przodu zaczyna sie kleic, bo ma kto ja tworzyc?
Tylko Wisła
Ukochana Wisła
Odpowiedz cytując