Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
teh42eem00
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: Vola
Offline
#
2411
05.09.2009, 21:27
Gdyby tak walecznie grali chociaż od początku drugiej połowy...
A tak to kicha.
teh42eem00
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do teh42eem00
Znajdź inne posty napisane przez teh42eem00