jasnyGwint napisał(a):

|
ja .......e, czy Roger choć raz dobrze dośrodkował z wolnego/rożnego ? czy nikt inny nie może tego robić ?
|
akurat to Rogerowi wychodzi, nie wiem o co Ci chodzi? Dobrze bite piłki posyła w pole karne. A to, że jest to zła taktyka, to już nie wina Rogera, z wyspiarzami się tak nie gra. Moim zdaniem rożne powinno się wykonywać krótko