Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2402
Stary 05.09.2009, 21:20
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
ja .......e, czy Roger choć raz dobrze dośrodkował z wolnego/rożnego ? czy nikt inny nie może tego robić ?
akurat to Rogerowi wychodzi, nie wiem o co Ci chodzi? Dobrze bite piłki posyła w pole karne. A to, że jest to zła taktyka, to już nie wina Rogera, z wyspiarzami się tak nie gra. Moim zdaniem rożne powinno się wykonywać krótko
Odpowiedz cytując