Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Aimable
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Red Prądnik
Offline
#
2387
05.09.2009, 20:56
Dudka - demon szybkości. A może oni tak jak w klubach - grają przeciwko trenerowi
W każdym razie HSV na dobre przyjęło się na reprze.
Ostatnio edytowane przez Aimable : 05.09.2009 o godz. 20:58.
OLE SUPER WISEŁKA, OLE SUPER WISEŁKA...
MARTINA - I BELIEVE YOU!!
Aimable
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aimable
Znajdź inne posty napisane przez Aimable