Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2386
Stary 05.09.2009, 20:56
Z Grecją zagrali b. dobry mecz (presing itp...). Pojechali na zgrupowanie (ciach, trach) kondycji, szybkości, umiejętności, taktyki---BRAK! Co do k**** to ma być?
Odpowiedz cytując