Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
2378
05.09.2009, 20:47
Spodziewałam się, że to nie będzie lekki mecz, ale takiej antygry w piłkę jaka prezezntuje polska drużyna nie widziałam już od dawna. Z drugiej strony, beznadziejnie gramy już grubo ponad rok ...
Illargui
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Illargui
Znajdź inne posty napisane przez Illargui