Wyświetl pojedynczy post
diablo885
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2376
Stary 05.09.2009, 20:38
Jesli chca wygrac ten mecz to musza zaczac przyslowiowo zap***dalac za pilka i walczyc a nie udawac gwiazdorow i truchtac sobie po boisku..
Bez względu na wszystko zawsze będziemy z Wislą!
Odpowiedz cytując