Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
diablo885
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
#
2376
05.09.2009, 20:38
Jesli chca wygrac ten mecz to musza zaczac przyslowiowo zap***dalac za pilka i walczyc a nie udawac gwiazdorow i truchtac sobie po boisku..
Bez względu na wszystko zawsze będziemy z Wislą!
diablo885
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do diablo885
Znajdź inne posty napisane przez diablo885