Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2369
Stary 05.09.2009, 20:31
pysio napisał(a):Wyświetl post
gdy oglądam grę Brożka to żałuję, że nie udało nam się go sprzedać do tego Fulham.. bo w aktualnej formie nikt go od nas nigdy nie kupi..
Jak dla mnie Brozek jest jednym z lepszych w polskiej druzynie. Dwa razy znalazl sie w niezlej sytuacji, ale obroncy zablokowali jego strzaly. Nie mial strat. Błaszczykowski tez gra chujowo, wiec zajebiscie ze go sprzedalismy kilka lat wczesniej!
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując