|
Leo ku**a WON!
Z jednym napastnikiem na drużyne która sie broni całym zespołem...
Roger nie wie, że w piłce troche trzeba ciałem powalczyć? Biega jak panienka, cofa noge gdy tylko zobaczy irlandczyka koło siebie...
My mamy środkowych pomocników? Ani ich nie ma w defensywie ani w ofensywie.
Powód: aa
Ostatnio edytowane przez Kamson : 05.09.2009 o godz. 20:22.
|